1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
asia 1975

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 25186

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-07, 07:48   Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
To może warto byłoby to jeszcze skonsultować z innym doświadczonym onkologiem?
  Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
asia 1975

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 25186

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-10, 14:38   Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
|bezradny|
  Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
asia 1975

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 25186

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-09, 22:57   Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
Przepisz albo wyślij swój wynik TK -moderatorzy na pewno Ci to wyjaśnią chyba ,że prędzej spotkasz się ze swoim onkologiem, a i nie martw się na zapas ;)
  Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
asia 1975

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 25186

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-09, 21:39   Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
Powiem Ci tak gdyby był mocno rozsiany to wówczas lekarz by zrobił tzw. laparotomię zwiadowczą (jak u mojego taty- niby tylko zaawansowanie miejscowe ale że naciek na trzustkę to tylko otworzył i zamknął) tak więc głowa do góry :) . Tak jak już pisałam wcześniej dużo bym dała by mój Tatko był już w takiej sytuacji jak Ty, czyli już po resekcji. Pozdrawiam i bądź dobrej pozytywnej myśli
  Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
asia 1975

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 25186

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-06, 21:28   Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
Cytat:
Białko już od jakieś czasu uzupełniam takimi preparatami białkowymi dla sportowców. Mam takie serwatkowe i sojowe . Jedna porcja potrafi zaspokoić 1/4 mojego zapotrzebowania. Wychodzi taniej niż protifar i mam wrażenie , że jest bogatsze w potrzebne aminokwasy. Te preparaty to w 80 - 85% białko .

Napisz nazwę tego preparatu i gdzie można go kupić.
Pozdrawiam :)
  Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
asia 1975

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 25186

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-02, 22:03   Temat: Rak żołądka , po pełnej resekcji prośba o kilka rad
Hej :)
A ja Ci powiem tak- ciesz się, że był operacyjny i , że go usunięto , ciesz się , że żyjesz i przede wszystkim myśl pozytywnie !!! Skoro onkolog zlecił chemio radioterapię uzupełniającą to bardzo dobrze bo po nich już tylko do przodu!!!- kontrolne badania, markery ,TK...
Wiesz ile ja bym dała by mój Tatko był już po całkowitej resekcji żołądka...ach,,, ale ty się ciesz, ciesz się każdym dniem i nie przejmuj się onkologiem i jego smutną miną , może ten onkolog też miał gorszy dzień przecież nie o to chodzi by się uśmiechał tylko by fachowo pomógł prawda... pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group